MTB sezóna začala v Semetíně

Naši závodníci se nemohli dočkat prvních závodů, aby mohli změřit svoje síly s ostatními. Vytoužený den konečně nastal na Valašském poháru MTB v Semetíně v sobotu 20.6. a věřím, že si jej budou závodníci i s doprovodem dlouho pamatovat.

Celý týden pršelo, což se brutálním způsobem promítlo do náročné trati v Semetíně. Navíc v sobotu pršelo v podstatě celý den, takže jsme si užili bláta a mokra víc než jsme si přáli. I tak byla účast závodníků obrovská, až překvapivá.

Zázemí našim závodníkům Jardovi, Tomovi a Libuš zařídil Dan, který dovezl fungl nový stan. Toto přístřeší nakonec využili víceméně všichni týmoví kolegové.

Nejprve se do závodu podívali naši kluci Tom a Jarda. Zaváděcí kolo a tři velké okruhy prověřili zdatnost našich borců. Jarouš dokázal dovést svého zabláceného bika na šestém místě, Tom dojel na místě devatenáctém. Hned po skončení starších žáků se na pět okruhů vydaly ženy a naše Libuš, která si dovezla perfektní páté místo. Dopadlo to nad naše očekávání. Sezóna 2020 začala.